pomaličky po diaľnici

Vítame Vás. Sme Vladka a Adrián. Máme Marenka a Ajšičku. Marenko s nami ešte len začína cestovať a Ajšička zostáva vždy na Slovensku, lebo hľadať strateného psa v zahraničí, asi nie je veľká zábava. A ona sa veľmi rada stráca.

Tento náš blog, je naozaj náš. Je to priestor, kde zdieľame naše fotky so svojimi priateľmi a známymi. Píšeme o zážitkoch, o trapasoch, o jedle a o krásnych krajinách. Zverejňujeme vlastné fotky, ktoré nie sú technicky ani kompozične dokonalé, ale pre nás majú nevýslovnú hodnotu. Hodnotu spoločne stráveného času a spoločných spomienok.

Vytvorili sme si virtuálny priestor, ktorý však odráža skutočnosť. Áno, niekedy upravujeme fotky, používame filtre a rôzne zlepšováky. Ale sú to len filtre a to čo zostáva v nás, sa filtrom nedá upraviť. Tento blog je pre nás aj malou psychohygienou, malým rozptýlením. A pre mňa hlavne uprataným priestorom v naších fotkách. Máme ich tisíce a sem sa dostanú naozaj len naše obľúbené. Aj preto je v článkoch veľa fotiek, možno viac ako nájdete na ostatných blogoch. Okrem fotiek, nesú články v sebe náš príbeh, to čo sme zažili, čo sa nám páčilo alebo nepáčilo. Nie sú to odborné texty, aj keď niekedy budú informovať aj o reáliách a o faktoch, ktoré nás zaujali.

Cíťte sa tu dobre, spokojne a pomaličky. U nás na PoPoDiaľ…

…lebo Pomaličky Po Diaľnici. To je obľúbené heslo našich rodičov, ktoré sprevádza všetky naše cesty. A tak si vyložte nohy a spomaľte s nami. Krásne čítanie.

O nás

Tento náš blog, je naozaj náš. Je to priestor, kde zdieľame naše fotky so svojimi priateľmi a známymi. Píšeme o zážitkoch, o trapasoch, o jedle a o krásnych krajinách. Zverejňujeme vlastné fotky, ktoré nie sú technicky ani kompozične dokonalé, ale pre nás majú nevýslovnú hodnotu. Hodnotu spoločne stráveného času a spoločných spomienok. Viac

Najnovšie články
Najčítanejšie
Archív
Kalendár
júl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031